ترموستات هانیول
نمایندگی معتبر فروش ترموستات هانیول اصل در ایران با پایین ترین قیمت نمایندگی، گارانتی و خدمات پس از فروش به شکل عرضه تکی و پخش عمده جهت استفاده سیستم های سرمایش/گرمایش و تهویه مطبوع فن کویل، داکت اسپلیت.

ترموستات T6861 هالو

ترموستات هانیول سری : T6861

دیجیتال زیبا و مدرن کاربری آسان

مشاهده کاتالوگموجود است

فروش ویژه

ترموستات T6373-D

ترموستات هانیول : T6373-D

ترموستات دیجیتال فن کویل – دو فصل

مشاهده کاتالوگموجود است

ترموستات T6373

ترموستات هانیول سری : T6373

فن کویل سقفی سه سرعته

مشاهده کاتالوگموجود است

ترموستات WS8

ترموستات هانیول سری : WS8

فن کویل دیجیتال سه سرعته

مشاهده کاتالوگموجود است

ترموستات T4360

ترموستات هانیول سری : T4360

فن کویل زمینی آنالوگ طراحی زیبا

مشاهده کاتالوگموجود است

ترموستات Tf428 هانیول

ترموستات سری : TF428

ترموستات سری TF428 – فن کویل و داکت

مشاهده کاتالوگموجود است

ترموستات TF228WN

ترموستات : Pro TF228WN

دیجیتال – صفحه نمایش یخی فن سقفی

مشاهده کاتالوگموجود است

T6590 ترموستات

ترموستات سری : T6590

فن کویل سقفی On/off دیجیتال

مشاهده کاتالوگموجود است

ترموستات TH1110DV1009/U

ترموستات : Pro TH1110DV

دیجیتال – دو فصلی با حفاظت کمپرسور

مشاهده کاتالوگموجود است

pro 5000 ترموستات

ترموستات سری : pro 5000

ترموستات دیجیتال کاربرد فن کویل روکار زیبا

مشاهده کاتالوگموجود است

ترموستات جداری L641

ترموستات جداری : L641

ترموستات آکوستات کاربرد موتور خانه قطع و وصلی

مشاهده کاتالوگموجود است

ترموستات قابل برنامه ریزی T8600D

ترموستات مدل T8600D

قابل برنامه ریزی سرمایش و گرمایش 24 ولت روکار

مشاهده کاتالوگموجود است

ترموستات هانیول : 

انواع ترموستات هانیول در مدل های مختلف برای کنترل دمای محیط و کنترل دمای کانال هوا ، مورد استفاده قرار می گیرند. فرآیند کنترل توسط ترموستات و از طریق فرمان به فن یا شیر فن کویل،شیر برقی، داکت اسپلیت، پکیج، شیر موتوری، چیلر و …صورت می پذیرد. ( البته در انواع ترموستات اتاقی که به شکل رایج در منازل مورد استفاده قرار میگیرد، این امر تنها با کنترل سرعت فن است. )

نحوه عملکرد ترموستات :

ترموستات، كنترل كننده الكتريكي دمای خودكار است که براي تنظيم دما در فضای بسته به کار گرفته می شود. فرآیند سوئیچ دستگاه توسط ترموستات کنترل می شود به گونه ای که مثلا” در فن کویل، فن توسط ترموستات خاموش و یا روشن می شود؛ هنگامي كه دما به نقطه تنظيم شده برسد، ترموستات مدار برقي سیستم (فن هواساز) را قطع کرده و وقتي دما 3 الي 5 درجه از نقطه تنظيم شده فاصله بگیرد، دوباره مدار دستگاه را وصل مي كند و دستگاه روشن مي شود. به طور کلی ترموستات نقش بسیار مهمی در صرفه جویی و کاهش هزینه های مصرفی منزل دارد به طوریکه از گرمایش یا سرمایش بیهوده زمانی که دمای اتاق مناسب است جلوگیری می کند.

پرفروش ترین ترموستات هانیول :

شناخته شده ترین ( و البته پر فروش ترین ) مدل از ترموستات دیجیتال، مدل هالو HALO یا T6861 ساخته ی شرکت هانیول HONEYWELL می باشد. ترموستات هالو از سری ترموستات دیجیتال هانیول با قابلیت نصب و راه اندازی آسان، دو فصله و قیمت مناسب یکی از پرطرفدار ترین ترموستات دیجیتال حال حاضر جهان محسوب می شود.
نمایندگی نظر به استقبال خوب مشتریان عزیز خود، تمامی ترموستات دیجیتال و آنالوگ هانیول را در مدل های ترموستات فن کویل ، ترموستات گرمایش از کف ، پکیج و … به صورت تکی و عمده و با شعار “هانیول اصل از نمایندگی معتبر” و با ارائه ی یک سال گارانتی عرضه می نماید.

قیمت ترموستات هانیول

از آنجایی که محصولات هانیول از محصولات بسیار با کیفیت از برند شناخته شده آمریکایی ( در اصل این برند چند ملیتی بوده و در بسیاری از کشور ها از جمله انگلیس، آلمان، مکزیک، چین و … کارخانه های تولید آن وجود دارد ) است، قیمت آن نیز نسبتاً بالا است، اما به دلیل کیفیت بالا و کارایی آسان و همچنین خدمات پس از فروش خوب، این برند همچنان از پرفروش ترین های بازار است. البته متاسفانه برخی فروشگاه ها اقدام به عرضه محصولات تقلبی این برند می کنند که هم باعث خراب شدن دید مشتری نسبت به این برند شده و هم برای مشتریان آزردگی خاطر ایجاد می کند. نمایندگی هانیول به شما این اطمینان را می دهد که تمامی ترموستات های کنترل دما عرضه شده توسط آن اصل بوده و به همراه گارانتی به مشتریان عرضه می گردد. همچنین جهت سفارشات عمده محصولات، تماماً آمادگی ارائه خدمات تخصصی در زمینه فروش، نصب، انتخاب سیستم کنترلی و خرید سایر تجهیزات تهویه مطبوع را دارا می باشد.

جهت استعلام قیمت ترموستات هانیول با نمایندگی تماس بگیرید. کارشناسان فروش شرکت همه روزه آماده پاسخگویی به سوال یا درخواست شما هستند.
لینک های مرتبط : 

ترموستات هانیول اصل ، ترموستات هالو ( HALO ) ، ترموستات مستغرق مدل T991 ، ترموستات جداری هانیول ، ترموستات دیجیتال ، نمایندگی فروش و پشتیبانی محصولات هانیول با گارانتی تعویض یا بازگشت وجه