ترموستات فن کویل

ترموستات فن کویل سقفی و زمینی :

ترموستات اتاقی به خصوص ترموستات فن کویل در انواع دیجیتال و آنالوگ ، به منظور استفاده در سیستم های سرمایش و گرمایش ( تهویه مطبوع ) به کار گرفته می شوند. انواع سیستم های سرمایش و گرمایش قابل پشتیبانی توسط ترموستات هانیول شامل فن کویل سقفی ، فن کویل زمینی ، پکیج ، داکت اسپلیت و سیستم های گرمایش از کف می باشند. سیستم های فن کویل به منظور کنترل سرمایش و گرمایش واحد های ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند ، لذا گاها” لازم است ترموستات فن کویل مورد نظر قابلیت پاسخگویی به تغییر فصل را دارا باشد ( به شکل اتوماتیک یا دستی ). اکثر ترموستات های هانیول عرضه شده توسط شرکت دو فصل بوده و امکان این امر را به مشتری می دهد.

عملکرد : کویل در سیستم فن کویل آب سرد یا گرم از واحد هواساز دریافت می کند و این آب ، گرما به هوا اضافه کرده یا از آن حذف می کند. فن کویل ها می توانند خود دارای ترموستات داخلی بوده و یا به شکل بهینه تر توسط ترموستات اتاقی کنترل شوند؛ ( همچنین اگر خانه دارای سیستم کنترل انرژی ساختمان یا BMS باشد توسط آن ). در این حالت ترموستات فن کویل با توجه به دما، به فن هواساز دستور می دهد که روشن، خاموش یا سرعت دور آن تغییر کند.

نکات مهم در خصوص انتخاب ترموستات فن کویل :

  • در صورت امکان از برند فن کویل خود، پیش از تماس با شرکت اطلاع پیدا کنید.
  • برق ورودی به ترموستات را اندازه گیری کنید ( 24 ولت یا 220 ولت شهری )
  • اگر خانه در حال ساخت است و میخواهید بدانید که آیا نیاز به تعبیه باکس درون دیوار وجود دارد یا خیر این موضوع را مد لحاظ قرار دهید که ترموستات فن کویل به شکل توکار ( دارای باکس ) نسبت به ترموستات روکار ( بدون باکس ) هم دارای تنوع بیشتر و هم در خصوص قیمت پایین تر است ( برای نوع دیجیتال )
  • قابلیت تغییر دور فن : اگر ترموستات شما دیجیتال باشد قابلیت دور فن اتومات برای شما ممکن است اما برای نوع آنالوگ باید حتما” دور فن به شکل دستی انتخاب شود ( 3 دور فن کم ، متوسط و زیاد ) البته لازم به ذکر است نوع دیجیتال نیز قابلیت تنظیم دور فن دستی را داراست.
  • ترموستات فن کویل زمینی با ترموستات فن کویل سقفی تفاوت دارد ( به دلیل تفاوت در ساختار فن کویل و تعداد کنتاکت های مورد نیاز )

لازم به ذکر است تنها محصولات ترموستات فن کویل که توسط این سایت خریداری شده باشند ، 1 سال گارانتی معتبر این شرکت با امکان بازگشت وجه یا تعویض را دارا خواهند بود.

در این برگه انواع ترموستات فن کویل سقفی و زمینی معرفی می گردد.

ترموستات فن کویل سقفی :

ترموستات T6373 فن کویل سقفی

ترموستات T6373 :

ترموستات فن کویل آنالوگ ، روکار ، سقفی و زمینی

مشاهده

ترموستات TF228 فن کویل سقفی

ترموستات TF228 :

ترموستات فن کویل دیجیتال ، توکار ، سقفی

مشاهده

ترموستات T6861 فن کویل سقفی

ترموستات T6861 :

ترموستات فن کویل دیجیتال ، توکار ، سقفی و زمینی

مشاهده

ترموستات TF428 فن کویل سقفی

ترموستات TF428 :

ترموستات فن کویل دیجیتال ، توکار ، سقفی

مشاهده

ترموستات فن کویل زمینی :

ترموستات T6373 فن کویل سقفی

ترموستات T6373 :

ترموستات فن کویل آنالوگ ، روکار ، سقفی و زمینی

مشاهده

ترموستات T4360 فن کویل سقفی

ترموستات T4360 :

ترموستات فن کویل آنالوگ ، روکار ، زمینی

مشاهده

ترموستات T6861 فن کویل سقفی

ترموستات T6861 :

ترموستات فن کویل دیجیتال ، توکار ، سقفی و زمینی

مشاهده

چند پیشنهاد در خصوص خرید ترموستات فن کویل :

  • در صورت امکان ترموستات دیجیتال تهیه کنید. ( امکانات ترموستات دیجیتال بسیار بیشتر از ترموستات آنالوگ بوده و از نظر ظاهری نیز روی دیوار شما شکیل تر است )
  • اگر مطمئن نیستید چه رنگی در ترکیب با دیوار و وسایل شما بهتر است از رنگ های خنثی مانند سفید خریداری کنید.
  • از فروشنده حتما” گارانتی بخواهید و همچنین درخواست کنید روی فاکتور خرید مدت آن قید شود.
  • ترموستات را در جای مناسب نصب کنید ( در ارتفاع 1.5 متری ، به دور از جریان مستقیم باد ، پنجره ، در و … )
  • ترموستات اصل تهیه کنید ( مقاله تشخیص ترموستات اصل از تقلبی هانیول )

لیست محصولات بالا تنها بخشی از انواع ترموستات های عرضه شده توسط نمایندگی هانیول است. جهت مشاهده سایر محصولات هانیول روی لینک کلیک کنید. لازم به ذکر است ، تنها محصولات ترموستات فن کویل سقفی و ترموستات فن کویل زمینی در بالا نمایش داده شده است. در صورت تمایل به تهیه ترموستات گرمایش از کف ، ترموستات داکت اسپلیت یا ترموستات پکیج می توانید از صفحات مربوطه بازدید نموده یا جهت راهنمایی بیشتر در خصوص خرید با شرکت تماس حاصل فرمایید.

بهترین ترموستات فن کویل کدام است؟

بین محصولاتی که هم اینک در بازار ایران به فروش می رسند، ترموستات های عرضه شده توسط مجموعه هانیول از پرطرفدارترین و با کیفیت ترین محصولات بازار هستند. علت این امر هم کیفیت بالا، خدمات مناسب و قیمت مقرون به صرفه است. بهترین ترموستات فن کویل عرضه شده توسط این مجموعه ( البته در ایران و متناسب با سیستم های تهویه مطبوع آن ) ترموستات دیجیتال T6861 هانیول است. البته لازم به ذکر است محصول آنالوگ با همان کارایی – ترموستات T6373 – نیز طرفداران بیشتری دارد که علت آن قیمت مناسب تر و نصب به شکل روکار آن است.

قیمت ترموستات فن کویل :

در خصوص قیمت، باید گفت ترموستات هانیول در بین برند های مشابه خارجی مانند زیمنس یا تبن ، از قیمت به مراتب پایین تری برخوردار است؛ هرچند اگر با محصولات ایرانی مقایسه شود، قیمت آن بالاتر است. این موضوع را باید مد نظر داشته باشید که اگر به دنبال محصولی با طول عمر بالا ، کیفیت مناسب و ظاهری زیبا هستید، محصولات هانیول از رتبه بهتری برخوردارند و شاید بتوان گفت با یکبار هزینه شما را تا مدت زمان بسیار طولانی از جهت هزینه دوباره بی نیاز می سازد.

نکته : آیا می دانستید ترموستات فن کویل تنها 5% هزینه سیستم تهویه شما را شامل می شود؟ پس بهتر است محصولی تهیه کنید که هم عمر خوبی داشته و هم به سیستم تهویه شما آسیب نزند !

همچنین در سال های اخیر مشاهده شده است عده ای سود جو با سوء استفاده از نام برند هانیول اقدام به عرضه محصولات کاملا” بی کیفیت نموده اند که همانطور که پیداست طول عمر این محصولات گاها” به چند هفته هم نمی رسد. جهت شفاف سازی و افزایش اطلاعات مشتریان و خریداران عزیز مقاله تشخیص ترموستات اصل را مطالعه نمایید.احتمالا” مایل به بازدید از محصولات زیر می باشید :