ترموستات دیجیتال

خرید انواع ترموستات دیجیتال

امروزه در بازار ترموستات های اتاقی به دو نوع آنالوگ و دیجیتال به فروش می رسند. ترموستات دیجیتال نسبت به مدل آنالوگ دارای مزیت دقت و در برخی مدل ها توانایی پذیرفتن برنامه زمانی را دارا می باشد.

ترموستات دیجیتال قابل برنامه ریزی توانایی کاهش هزینه ها تا $180 در سال ( حدودا” 600 هزار تومان ) را با استفاده از کاهش تولید سرمایش و گرمایش در ساعاتی که شما به آن نیاز ندارید، محیا می کند. با توجه به گزارشات مشتریان برخی ترموستات ها به آسانی نصب و راه اندازی شده حال آنکه که گاها” گزارشاتی مبنی بر راه اندازی سخت ترموستات دریافت شده است.

این شرکت با بهره گیری از متخصصین مجرب به شما دقیقا” همان ترموستاتی را که نیاز دارید معرفی کرده و به طور کامل راهنمایی می کند. این امر بوسیله معرفی ترموستات های گوناگون ، ارائه کاتالوگ و راهنمایی متخصصین جهت نصب صورت می گیرد.

لازم به ذکر است از آنجا که ترموستات دیجیتال مستقیما” در ارتباط با ولتاژ برق شهری می باشد، لازم است از جنس اصل و با کیفیت استفاده شود در غیر این صورت با اندکی تغییر ولتاژ کیت داخل آن سوخته و کارایی خود را از دست می دهد. هنگام خرید ترموستات دیجیتال از نمایندگی هانیول از ما گارانتی بخواهید.

لیست ترموستات دیجیتال هانیول عرضه شده توسط نمایندگی هانیول در ایران به شرح زیر است روی محصول درخواستی کلیک کنید.

جهت مشاهده ترموستات های عرضه شده توسط نمایندگی هانیول و خرید روی لینک زیر کلیک کنید:

ترموستات هانیول

3 پاسخ

 • Abolfazl haribiآوریل 27, 2017 در 10:33 ق.ظ

  سلام حریبی هستم از شرکت نفت دستگاه هیتاچی داریم سه کمپرسوره ۸عدد ترمستاتشون خراب شده میشه این مدل دیجیتال رو بوی این دستگاها نصب کرد ممنون میشم راهنمای کنید

  پاسخ دادن
 • حیدرزادهمی 13, 2017 در 6:37 ق.ظ

  سلام
  من دنبال ترموستات دیجیتال هستم منتهی مدل ترموستات هالو صفحه سبز داره که هیچ تناسبی با طراحی آپارتمان نداره مدل جایگزین با نور صفحه بی رنگ یا روشن تر ندارید ؟
  ترجیحا” قابل برنامه ریزی باشه

  پاسخ دادن

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!